Systemy Wideokonferencyjne

Systemy Wideokonferencyjne

Systemy Wideokonferencyjne

Oferujemy zestawy Wideokonferencyjne renomowanych producentów o wysokiej jakości wykonania i przyjemnej estetyce dodające uroku salom konferencyjnym. Rekomendowane przez nas zestawy są w większości typu „Plug and Play” podłączane do laptopa czy komputera PC kablem USB lub za pośrednictwem WiFi. Powszechnym standardem oferowanych dostarczanych przez nas systemów Wideokonferencyjnych jest obraz rozdzielczości full HD lub 4K z dodatkową obróbką poprawiającą jego jakość. Dzięki temu znikają niedogodności występujące przy innych rodzajach kamer oraz kolory są relatywnie przyjemniejsze. Wygodną funkcją poprawiającą komfort jest tryb pracy – automatycznego kadrowania: na grupę lub na osobę mówiącą. Do automatycznego kadrowania zwykle  wykorzystywana jest detekcja kierunku dźwięku przetwarzanego przez system wielu mikrofonów.

Funkcję kadrowania można również obsługiwać pilotem z rozszerzeniem o regulację kierunku widzenia kamery.

Pilot pozwala również na:

  • Wyciszenie „mute”
  • Regulacje głośności
  • Obsługę zoom oraz kierunku widzenia kamery

Proponowane przez DATAMobi zestawy Wideokonferencyjne zapewniają możliwość prowadzenia wideokonferencji w warunkach słabego oświetlenia z jednoczesnym utrzymaniem wysokiej jakości
obrazu. Rozmówca nie zorientuje się, że po drugiej stronie jest niemal ciemno w pomieszczeniu. Funkcja Acustic Fence oraz redukcji szumów owocuje krystalicznie czystym dźwiękiem oraz eliminacją, dźwięków sprzęgających.

DATAMobi dostarcza Systemy Wideokonferencyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb, w tym ilości osób biorących udział w wideokonferencjach. Zapewniamy co najmniej spełnienie oczekiwań a
często ich przekroczenie.

Przy zainteresowaniu uzyskaniem bliższych informacji, czy sprawdzeniem możliwości zapraszamy do kontaktu z Konsultantem.